| edy45svmag a întrebat:

As vrea sa vad niste filme bune de actiune, horror nu conteaza dar sa fie tari.Imi puteti da niste filme la care sa ma uit in weekend? Niste filme bune!

Răspuns Câştigător
| PuFaRiNa007 a răspuns:

Fast furios7( m-a lasat placut impresionata happy ), San andreas, Terminator, Focus, Ant-man, jurassic WORLD, Divergent, insurgent, sinister 2, godzilla, Lucy, john wick, 12 years a slave happy
Le-am vazut recent si sunt foarte bune, mie mi-au placut toate. Ai cu siguranta din ce alege happy

| edy45svmag explică (pentru PuFaRiNa007):

Sunt tari am vazut teaserul si sunt chiar tari multumesc!

2 răspunsuri:
| PuFaRiNa007 a răspuns:

Cu placere si altadata happy
Weekend frumos si vizionare placuta iti doresc! Multumesc si eu pentru fundita :*