| Grindei_Eduard_2000 a întrebat:

Buna, as vrea sa vad tinerii justitiari * young justice * dar nu gasesc episoadele dublate in romana. Ma poate ajuta cineva sa le gasesc? Am cautat pe google si pe Youtube dar am gasit doar cateva, eu le-as vrea pe toate

Răspuns Câştigător
| vladtheo a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la el(legal), il gasesti pe Netflix si dublat in romana. Ai o luna gratis de test. Sper ca te-am ajutat.

| Grindei_Eduard_2000 explică (pentru vladtheo):

Apare si sezonul 3 pe Netflix?

| vladtheo a răspuns (pentru Grindei_Eduard_2000):

Nu sunt sigur, deși este o șansă, iar dacă apare pe Netflix probabil vei avea și varianta dublată. Dacă apare, cred că va apărea într-o lună sau două.

6 răspunsuri:
| COSMIN457 a răspuns:

Doar atat au dublat mai mult nu.

| vladtheo a răspuns (pentru COSMIN457):

Au dublat 2 sezoane intregi, le gasesti pe Netflix.

| COSMIN457 a răspuns (pentru vladtheo):

N-am bani. Pa

| Grindei_Eduard_2000 explică:

Am cont de Netflix de la un prieten, nu mi-a venit sa caut, dar chiar e, mersi