| alexiageorgiana1995 a întrebat:

as vrea sa vad un film cu actorii tineri si frumosi, un film de dragoste, cu final mai tragic. Adica ceva de genu ca un baiat si o fata se indragostesc si vor sa ramana impreuna, dar dintr-un anumit motiv, nu reusesc, iar unul din ei, moare. Sau un film, tot cu actori tineri & frumosi, si final tragic, in care un baiat rau se indragosteste de o fata buna, care-l schimba, dar nu raman impreuna, caci va muri careva.
Va rog sa-mi ziceti ceva filme de acest gen, dar sa fie filme, nu seriale.

dau funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2013),A Walk To Remember (2002),Cruel Intentions (1999),Keith (2008),Never Let Me Go (2010)

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo ( Trei metri deasupra cerului)- 2010

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Now is good e belea rau! Sau abduction!