| Annabelle a întrebat:

Buna,as vrea si eu fillme gen I SPT ON YOUR GRAVE sau DEAD GIRL. In principiu filme in care fete/femeile sunt violate si batute.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

I spit on your grave ti s-a parut socant? Incearca A serbian film! Neaparat!
Young & Beautiful(e cu sex, dar nu cu viol, dar e destul de captivant)
Ted Bundy- e dupa un caz real, chiar a existat, a sfarsit electrocutat dupa ce a violat nu stiu cate fete...

| Annabelle explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am vazut si serbian film! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

☆Savaged (Avenged) 2013
☆The Girl Next Door 2007 [bazat pe ceva real]
☆Speak (Tăcerea) 2004
☆Trust 2010
^.^ ✌

| JohnJames a răspuns:

Salut! Am filmul perfect pentru tine. I spit on your grave 2. L-am cautat timp de 10 minute si abia l-am gasit. Este vorba despre o fata care vrea sa isi creeze o cariera in modeling si merge la un shooting, unde unul dintre fotografi devine obsedat de ea. Intr-un moment de neatentie, fata lasa usa deschisa si obsedatul intra. Apoi o filmeaza in timp ce doarme. Tipa se trezeste, tipa, intre timp vine un vecin sa vada ce se intampla insa il ucide, dupa care o violeaza. Mai apoi urmeaza sa fie batuta, batjocorita si aproape ingropata de vie. Sincer m-am uitat la nici nu o ora din film si l-am oprit. Oi fi eu tare de inima pana intr-un punct, dar nu am mai rezistat sa-l vad mai departe, dar tie ti se potriveste perfect genul dupa cum l-ai descris mai sus. Vizionare placuta! happy