| Valentina_Ionela_1992 a întrebat:

As vrea si eu niste recomandari de seriale turcesti, mie imi plac cele de gen drama cu exceptia Celir care mor personajele principale si cele cu adolescenti gen,, Gunes" sau petele de singuratate, dar nu l-am vazut pe tot pentru ca am vazut ca moare personajul principal si nu imi mai place

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Patria mea eşti tu
2. Femeie în înfruntarea destinului
3. Intrusul
4. Mireasa din Instanbul
5. Suleyman Magnificul
6. Iubire ascunsă
7. Anii pierduţi
8. În numele fericirii
9. Meryem
10. Preţul dragostei
11. Valea lupilor
12. Trădarea e cel mai tare film EVER
13. Mama
14. Putere şi glorie
15. Kosem

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Eu m-am uitat doar la 3 care mi au placut, Suleyman Magnificul si Kosem. Le recomand doar daca iti place istoria otomana(turcilor).
Al treilea este Bahar viata furata, un film plin de drama si de excepție. M as uita inca o data, deși sper sa gasesc unul la fel de creativ.