| MrsAllAmerican a întrebat:

DE CE toate serialele turcesti au sfarsitul nasol? Adica serios acum, am vazut si eu patru seriale turcesti de la cap la coada, cu povesti superbe si intriga si schimbari de situatie si tot ce imi puteam dori de la un serial. Si sfarsiturile mereu au fost de toata jena. Intr-unul moare personajul principal impuscat din senin de nici nu se stie cine, in celalat personajul principal ramane cu o femeie pe care abia a cunoscut-o, nu cu aia pentru care a luptat tot serialul. DE CE STRICA SERIALUL IN HALUL ASTA SERIOS ACUM?

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu am vazut numeroase seriale turcesti. Sa stii ca foarte multe au final fericit. Dar sa nu uitam ca sunt desprinse din realitate. Nici in viata nu sunt toate roz.
La care seriale te referi? In dragoste si in Razboi, respectiv Feriha?

| MrsAllAmerican explică (pentru R0R0):

Mor, da. fix la astea ma refeream.

| R0R0 a răspuns (pentru MrsAllAmerican):

Nu muri inca.

| SabinaQueen a răspuns:

Nu toate serialele turcesti au final nasol! Stiu de la maica-mea, care numai la seriale turcesti se uita!

| Cosmin_Grossmann_1996 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ne intrebi asta pe noi.
Regizorul si producatorul are raspuns la intrebarea asta. Daca noi am sti de ce s-ar sfarsii serialele turcesti asa, te-am ajuta cu toti sa aflii raspunsul!