| Danyelusha a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca Armaan din intalnirea inimilor o sa-si recapete memoria. Poate sa imi povesteasca si mie cineva ce se va intampla in continuare?

Răspuns Câştigător
| Amaliamalia a răspuns:

Buna! Ma bucur ca mai sunt si alti admiratori ai acestui serialhappy Si eu ma uit la el. Din cate mi-am dat seama din episoadele de pe youtube (care nu sunt subtitrate, dar mai aud cate un cuvant pe engleza amestecat cu indiana si inteleg) Armaan se va casatori pana la urma cu Ridhima, insa nu stiu daca isi recapata de tot memoria. Poate ca da, insa dupa ce se casatoresc, Sanjevnee este atacat de teroristi. Riddhima este impuscata parca, nu stiu exact, Armaan iarasi sufera de pe urma atacului. Episodul se termina astfel: cei doi cad pe podea, Riddhima are mana plina de sange, si i-o intinde lui Armaan. Cred ca aici se termina sezonul 1. Pe urma incepe sezonul 2, insa cu alti rezidenti, dar ramane in prima parte si Niki si Atul, ceilalti nu am inteles unde sunt. Mai ramane si dr. Abhimanyu si dr. Kirti. Apare si sotia lui Abhimanyu. Pe la mijlocul sezonului 2 se intoarce Riddhima, insa fara Armaan. Nu stiu ce s-a intamplat cu el. Si pe urma stiu ca Riddhima este nevoita sa se casatoreasca cu un nou rezident, verisorul lui Abhimanyu, Sid. Dar la sfarsit tot cu Armaan va ramane ^_^

2 răspunsuri:
| dede_2928 a răspuns:

Armaan Pleacka De Langa Riddhima,Iar Ea Decide Sa Plecke In Cautarea Lui, Dar In Zadar, Dupa, Ca Sa Isi Salveze Familia E Nevoita Sa Se Casatoreasca. Cu Siddanth, Noul Rezident. Dupa 6 Luni, Armaan Se Intoarce Si Decide Sa O Impece Pe Riddhima, Dar Cand Afla Ca Sa Casatorit, Se Bate Cu Siddanth.Cand Riddhima Si Siddanth Vor Sa Divorteze Armaan II Opreste, Intre Timp O Noua Rezidenta Apare (Prima Riddhima)Ea Se Numeste Shilpa Si Se Indragosteste De Armaan, Iar Riddhima Devine Geloasa, Armaan II Explicka Riddhimei Ca Ea E Singura Femeie Din Viata Lui Si Ca NU Mai Poate Iubii Alta....Riddhima Plange... Dupa, Siddanth Intelege Ca Inca Se Mai Gandeste La Armaan, La Sfarsit Adicka La Episodul 700, S'ar Putea Ca Siddanth Sa O Lase Pe Riddhima Sa Se Casatoreasca Cu Armaan

| bobok a răspuns:

Buna,eu cred ca osi recapete memoria pentru ca Ridima ii va aminti totul lui Armaan cu iubirea ei.Si pentru ca tote filmele se termina cu bine :-8