| alesia4814 a întrebat:

As vrea un film care sa imi vina lacrimile. ceva de genul "Titanic"...l'am vazut de 3 ori si am plans de fiecare data. Doar un filme, dar as vreau sa imi spuneti ceva despre el... Multumesc. Funda, garantat :*!

9 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Tres metros sobre el cielo. Are şi a doua parte, Tengo Ganas de ti.

| alesia4814 explică (pentru AlleSss):

Le'am vazut. Multumesc

| AlleSss a răspuns (pentru alesia4814):

Atunci Letters to Juliet, The first time, Now is Good. happy

| zaratu a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button (2008)
Dear John(2010)
The Last Song(2010)
Letters to Juliet(2010)

| alesia4814 explică (pentru zaratu):

Dear john si the last song le'am vazut, dar oricum, multumesc!

| ElenaDanielaE a răspuns:

The last song
3MSC + continuarea

| Monykutzzza a răspuns:

Ai vazut Hachiko a dog`s story? Daca nu ti`l recomand cu ardoare..Eu am plans cel mai mult la acest film..Ar mai fi The notebook sau A Walk To Remember... fundita? Uita`te la Hachiko si nu vei regreta :*

| alesia4814 explică (pentru Monykutzzza):

Hachiko si a walk to remember sun filmele mele preferate