| KubetiiOO a întrebat:

Asteptati episodul de la Pariu cu viata? Ce credeti ca se va intampla? Va e frica?happyVa rog fara comentarii rautacioase!happy

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu mi-e frica. E doar un film big grin
Dar chiar sunt curioasa ce se va intampla. Oricum, sunt sigura ca Vlad nu va muri.Asta e sigur.
Vizionare placuta :*

| eu4you a răspuns:

Nu am ce comenta pentru ca tot ce am de facut sunt comentarii rautacioase...

| BubblesBlossom a răspuns (pentru eu4you):

Sunt intru totul de acord cu tine, dar fa ca mine, gaseste ceva ce iti place la film (stiu, imposibil) si dezvolta subiectul un picut...

| BubblesBlossom a răspuns:

Ok, in primul rand, nu lua in nume de rau ce o sa zic. In al doilea rand : Cum sa ne fie frica? E doar un FILM. Nimic nu e real. Si da, astept sa vad ce o sa se intample, dar sa nu crezi ca mi-am adus super-glue-ul la mine, sa ma lipesc de canapea sa nu ratez nimic, pentru ca il gasesc si de pe net. In al treilea rand (si ultimul) o sa iti spun parerea mmea sincera despre aceasta telenovela: Ideea este una foarrte buna, insa distributia actorilor, mai ales a lui Dorian Popa, cu fata lui de bidon turtit, strica tot filmul. Sa ai o zi mult mai buna decat te astepti!

| わたなべ久美子 a răspuns:

Vai abia step sa ma uit la Pariu cu viata deci ador acest serial:*. Cred ca Vlad nu moare, dar a fost asa de dragut ca s-a sacrificat pentru Ioana. Ce cutepuppy dog eyes

| BezNa a răspuns:

Il astept mai ceva ca un copil mic in dimineata de craciun xD
Sper sa nu moara Vlad :-ss
[Era sa scriu Cristi laughing]
Saraca Ancutsa crying
Cred ca nu o sa moara
Face tot filmul laughing
Nu crezi?

| KubetiiOO explică (pentru BezNa):

Ba da. e fain filmul Stii ce cred eu.Eu cred ca o sa-l impuste pe tatal lui Bogdan sau cum il cheama pe ala laughing

| rania70 a răspuns:

Pai uite ce cred eu Vlad nu o sa moara alina v-a ramane insarcinata si o sa aiba un baietel profa o sa ramana surda si Vlad o so insele pe anca la majoratul lui!

| rania70 a răspuns:

Buna uite ce cred eu Vlad o sa fie bine, ioana si andrei o sa aiba u baiat, profa o sa ramana surda, aa si Vlad o inseala pe anca dupa aia anca o sa il faca gelos pe Vlad, doamna mara o sa fie cu psihologul si cam atat! oricum or sa existe 4 sezoane deci... ai timp!

| GeorgeNoCoMMenT a răspuns:

Salut! Eu sincer cred ca nu se v-a intampla nici un lucru rau.Cred ca Vlad v-a trece peste ce i se v-a intampla si va fi fericit alaturi de persoana pe care o iubeste(in film). Si Andrei, va fi in regula credema.Asta cred eu daca ti-a placut raspunsul da-mi o Funda te rog.happy