| pufyy a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla mai departe in "Pariu cu viata"?
credeti ca ioana va muri? dati'va cu parerea in legatura cu orice personaj sau in legatura cu ce se va intampla in episodul urmator

4 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

E telenovelă românească, iar asta spune tot... O să moară toţi de foame.

| BeautifulAngel a răspuns:

In niciun caz nu va murii, ii persoanj pricipal

| Ally99 a răspuns:

Eu nu cred ca Ioana nu va muri deoarece este personajul principal si de obicei personajele principale nu mor nu? As vrea ca Ioana si Andrei sa fie impreuna si Anca sa se faca cat mai repede bine!

| DeeaFrumusic a răspuns:

Ioana nu va muri nu are cum daca ea moare se termina tot filmul, s-ar putea sa ramana ceva timp in coma.Nu stiu astept sa vad tot filmul.