| RфZaημtzα a întrebat:

Ati vazut episodul cu "Barbie in povestea sirenei"? A fost super.Totul roz.Sunt mare si inca mai ma uit la asa ceva.Cum concepeti asta? Ador rozul!

Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

Ce varsta ai? Eu ma uit si acum la desene animate, ma relaxeaza, imi face placere sa imi aduc aminte de copilarie. Poti sa fii copil si la 40 de ani. e bine sa ramai copil.

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Depinde si cat de "mare" esti tongue
Oricum sunt desene care poti sa fii si adult si tot sa vrei sa te uiti la ele, pentru ca e frumos, e frumos happy

| RфZaημtzα explică:

@Castorul-am 16 ani.
@Gabriella20-16 si ai mare dreptate
@Al3xX1-multumesc
@SquirtleBaby-asa da!

| SquirtleBaby a răspuns:

Esti inca o printesa micuta intr-o poveste frumoasa cu zane si spiridusi

| k3jo a răspuns:

Cred ca este foarte dragut ca o fata "mare'' sa se uite la asa ceva! BRAVO :d