| Sweety25 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea desenele animat "Barbie in povstea sirenei 2" in romana?

Răspuns Câştigător
| anneAlb a răspuns:

Scrie pe google barbie in povestea sirenei 2 online, jos este pagina 1, 2, ..., 10, da pe a zecea prima varianta

3 răspunsuri:
| anneAlb a răspuns:

Scrie pe google barbie in povestea sirenei 2 online, jos este pagina 1, 2, ..., 10, da pe a zeceapg si alege prima varianta

| NarcissAlecss a răspuns:

Este episodul 2 sau partea II, daca este episodul 2 e aici : http://desene-animate-online.com/......i-ep2.html

| Sweety25 explică (pentru NarcissAlecss):

Eu am zis barbie in povestea sirenei 2 nu episodul 2! eu vreau volumul 2 dar oricum multumesc!