| Stella17 a întrebat:

azi la happy hour a arata ca Nicoleta Luciu are paduchi imi puteti dau un site in care sa vad faza cu Luciu, ca nu am putut sa vad. FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Http://www.protv.ro/......-hour.html

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! probabil o vom vedea astazi cu siguranta, nu cred ca va rata Maruta difuzarea materialului, mai ales cu Luciu.
O zi minunata sa aihappy

| Stella17 explică (pentru caramela):

Da dar poti sa imi dai faza cand zice Maruta ca azi de la ora 17 pana la 18:30 am antrenament si nu pot sa oo vad. Dau FUNDA!

| caramela a răspuns (pentru Stella17):

Am sa ma uit (daca termin cozonacul pana atunci de facut) si te voi ajuta cu mare placerehappy

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! vezi ca acum la Happy hour arata cu Nicoleta Luciu (faza cu paduchii)
O seara bunahappy

| Stella17 explică (pentru caramela):

Buna poti sa imi dai faza ca eu am fost plecata la antrenament.

| DoubleH a răspuns:

Nu a mai aratat azi faza cu paduchii pentru ca a durat prea mult farsa cu tonciu... maine cred ca va arata sau intr-o alta editie... funda?