| Stella17 a întrebat:

azi pe Disney Channel a fost un film mai spre seara cu doia copii Alex si Katy lor lea murit mama si asa ca aveau o dadaca, si tatal lor vrea sa se casatoreasca cu o femeie rea, acum vine si intrebarea mea:cum se numea filmul?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadaca happy Este si Dadaca II: Basmul continua. Niste filme minunate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai este si Dadaca III: Aventuri in Paradis, dar l-am vazut doar pe Prima nu stiu daca apare si la Disney

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De asta nu stia... Am sa caut big grin

| Magnificul_Alex_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Boss il caut online Au Pair 3 sau Dadaca 3 si nu gasesc deloc film-ul online asta-i o mare prostie wtf?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S. In franceza: Au Pair (cred ca tongue)

| Dyana1603 a răspuns:

Imi mai poti da niste detalii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dyana1603):

Ce detalii? big grin Mai urmareste programul TV de la disney, sigur mai apare in reluare. Mici detalii: Vine o dadaca noua, copii incearca dar nu reusesc sa scapa de ea, si mai in colo dadaca devine MAMA tongue