| MarioOnette a întrebat:

Salut am vazt cindva un film la tv despre o familie care au cumparat o casa mama a disparut nu stiu poate a murit numai tin minte si aveau 2 copii o fata si un baiat tatal a ingajat o dadaca dar mi e pare era mecanizata si baiatul a gasit o camere cu calculatoare multe si a stricat ceva si dadaca nu mai avea control este tot ce-mi aduc aminte funda

1 răspuns:
| MollyA a răspuns:

Ooo doamne imi aduc aminte, mai demult il cautam si totusi nu l-am gasit. Cine stie poate de data asta!; DD Icep sa caut, m-ai intrigat!