| pufulete2021 a întrebat:

Bună,ca să fi actrița în America,Loss Angeles, sau California trebuie sa ai facultate și trebuie sa ai și 12 clase terminate?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intai trebuie sa fii blonda adevarata si sa stii unde se afla Los Angeles si California. big grin

| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa stii engleza foarte bine, ideal cu accent american, si macar un curs de teatru/actorie.

| gabicoo a răspuns:

Nu! Trebuie să arăți bine, să urli și să mimezi orgasmul!

| Brizbriz a răspuns:

"acum 57 minute | pufulete2021 a întrebat:
Bună, ca să fi actrița în America, Loss Angeles, sau California trebuie sa ai facultate și trebuie sa ai și 12 clase terminate?"

"Loss Angeles" (pierdut ingeri) cauta-i, poate ii gasesti

sigur, trebuie sa ai facultate, si 3 doctorate

in engleza exista un proverb:
"doesn't matter what you know, all it matters is who you know"
(nu conteaza ce stii (ce pregatire ai), conteaza doar ce pile ai)
la Hollywood, proverbul e putin, putin diferit:
"doesn't matter what you know, all it matters is who you blow"
(nu conteaza ce stii, conteaza doar cui ii faci... SECZ oral)hee hee

| haileewatson a răspuns:

Nu, te muti acolo si mergi la castinguri. Dar inainte de asta trebuie sa ai conexiuni, sa fii semnata de agentii si sa ai experienta in filme, teatru, showbiz. In Hollywood se afla cei mai talentati oameni din intreaga lume la capitalul showbiz. Nu te baga nimeni in seama daca nu ai experienta in actorie sau conexiuni.

Răspuns utilizator avertizat
| Mavni a răspuns:

"Trebuie sa ai facultate și trebuie sa ai și 12 clase terminate?"
In ordinea asta?!