| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa indeplinesc pentru a studia la o facultate de Teatru film in America ( de ex : University of Film Los Angeles, Film University of New York etc. )?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ai foarte multi bani sa iti platesti facultatea. In america doar cu ceva burse ai sanse sa faci gratis facultatea, in rest totul pe bani si bani seriosi nu ca la noi

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa stii limba, sa ai bani multi si sa ajungi acolo.

| kyliejenner a răspuns:

Sa fi cel mai bun. Facultatile americane ii accepta doar pe cei mai buni. Plus foarte multi bani.