| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Stie cineva care este prefixul Americii; m-ar interesa California - Los Angeles ...Prefixul care trebuie sa il formez eu ca sa sun din Romania in America -California Los Angeles.
Multumesc

6 răspunsuri:
| bnj a răspuns:

+1 sau 001

| Vallentyne a răspuns:

Phai ...MEy am Kauthat prin toathe cartzile mele pe toathe siteu`rile si nu am gsaith Nmk credem`a 2 ore am kautaht sinker acum nu prea se gasesc happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefixul este +001 happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Vallentyne stii macar cati ani am? Eu zic sa lasi scrierea proast invatata de pe Yahoo. Cauti tu de 2 ore? Te rog frumos...

| lexony a răspuns:

213 - pentru statul California (Doar zona centrală, aşa numita Downtown Los Angeles)

| Florin_3378 a răspuns:

Am o Amica in Arizona Prefixu ii 0021 dar nu stiu sa zic daca merge si pe California, sper sa iti fie de ajutor