| valentinamarinamary a întrebat:

Buna,cand eram mai mica am vazut o telenovela foarte frumoasa si incerc sa-mi amintesc numele si nu pot.Era vorba despre o frumoasa poveste de iubire dar era tip evul mediu,el chiar avea puteri paranormale mai era si sa il spanzure a fost parca ingropat de viu iar ea era foarte frumoasa, mama ei a murit intr-o camera capcana cine intra nu mai iesea,au nascut o fetita care a mostenit puterile supranaturale ale tatalui cineva tinea intr un dulap nevasta moarta cu gandul sa o reinvie,era foarte intriganta telenovela, daca cineva reuseste sa-mi spuna ceva vreun nume sau detalui ar fi minunat!

Răspuns Câştigător
| ONE123456789 a răspuns:

Dupa descrierea ta cred ca vorbesti despre "La Traicion" cu Danna Garcia si Mario Cimarro, in telenovela el mai avea si un frate geaman care ii era adversar pentru ca luptau pentru a castiga dragostea unei fete. A fost frumoasa telenovela. Daca vrei mai multe informatii intra pe wikipedia. Sper ca te/am putut ajuta! P.S. Sunt fana a telenovelelor!

1 răspuns: