| Teodora1991 a întrebat:

Care est cel mai bun film vazut de voi,gen drama? fara astea ce le stie toata lumea,titanic,if only, last song si etc.Multam

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Iti recomand calduros filmul -The Canyon 2009.

Prezinta o drama cutremuratoare intre doi indragostiti.

Vizionare placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shutter Island
Remember Me
Slumdog Millionaire
Yaadon Ki Baaraat.

| mihaitaLGP a răspuns:

Pentru ca nu am un film anume preferat iti voi lasa o lista. Toate sunt inspirate din povesti reale.

Hachiko: A Dog's Story
(2009)

American History X
(1998)

Blow
(2001)

Cinderella Man
(2005)

Changeling
(2008)

Donnie Brasco
(1997)

| Laugh25 a răspuns:

Hachiko, Drama de dramalaughing
My sassy girl
Never let me go
Everybody's fine
Waiting forever.
funda?
Iti recomand toatehappy

| frzq1 a răspuns:

Winter light. e un film simplu si m puternic. prezenta a unui sens era o greseala minora pe langa inexistenta lui. tipul cu lumanarile, cel care se sinucide sunt superiori.e fain si sarcasmul sa identifici sensul cu iubirea.

| Taker a răspuns:

Buna happy
Personal nu am fost niciodata un mare fan al dramelor...insa am vazut un film care pur si simplu m-a emotionat ft mult...Cred ca cel mai bun film vazut vreo-data de mine si se cheama :
The pursuit of happines.
Sper sa iti placahappy

| Rotari_Sorinel_1995 a răspuns:

The pursuit of happines
requiem for a dream