| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti un film ca si "Last song" pentru cei care la-ti vazut, care nu lau vazut as vrea un film de drama la care sa plangi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Sunt aproape de acord cu @Adrian doar ca la locul 3 as pune P. S. I love you, si as mai adauga locurile 4. A walk to remember 5. Remember me 6.Dear john 7. Titanic(deja e cam afumatt, dar tot de plans ramane)

| minnieee a răspuns:

A walk to remember, Remember me, Ask the Dust, Hachiko a Dog Story, The Notebook, Dear John. Cam la toate am plans.

| LigiMe99 a răspuns:

Titanic. Eu am plans mult la el. A, si, daca vrei, citeste cartea "Cea dintâi durere" de Emil Garleanu. E foarte trista... Sper sa-ti placa!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite unul www.zuum.ro/pagina.php?id=503

| marilena04 a răspuns:

If Only :X e superb filmul.melodia de la sf se numeste take my heart back - jennifer hewitt