| 7 a întrebat:

care este cel mai trist film pe care l-ai privit?

Răspuns Câştigător
| bebe17 a răspuns:

Cel mai trist film pe care l-am vazut... hmm... iti spun cu mana pe inima ca a fost titanic, iar al doilea ( in clasamentul meu) este if only :*

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Titanic şi A walk to remember.

| KamiM a răspuns:

Buna. Cel mai trist film pe care l-am vazut a fost The boy in stripped pijamas. Dar am mai plans si la Henry Poole is here, Bucket List, 7pounds, Forrest Gump si la If Only. Sper sa te uiti la ele sunt foarte frumoase.

| 0PopaPorno a răspuns:

Hachiko:A Dog's Story love struck

| Wellfun a răspuns:

Hatiko
The Notebook
Click (la sfîrşit)
A walk to remember
Dear John
What dreams may come
If Only
După părerea mea aste's cele mai bune. Fundă?

| oanard174 a răspuns:

Titanic ...si cel mai trist, cel mai frumos, cel mai dramatic...etc.

| TheLordofSalem a răspuns:

Hachiko:A Dog's Story
The Boy in Striped Pyjamas
Nu am plans insa recunosc am fost putin "miscat". Sunt niste filme triste. Daca esti fata cred ca o sa plangi...depinde si de caracter. Daca nu le-ai vazut ti le recomand cu placere. Sper sa-ti placa!

| oanageorgiana a răspuns:

Titanic. este cel mai dramatic si mai trist film pe care l-am vazut vreodata

| GeoJill29 a răspuns:

Cred ca Titanic, Alive si The curious case of Benjamin Button... sper sa iti placa. Enjoy!