| vladkiid a întrebat:

M-am uitat acum 3-4 ani la un film, eu tin minte ca se numea " Beautiful " si l-am vazut pe Prima TV. Era vorba de o fetita mica, care maicasa era in puscarie, si fetita aia mica a mers la matusa ei, si matusa ei era model, si o aparut la televizor, si intr-un patratel mic fetita aia mica facea cu mana ca ea o venit pentru matusa ei la concurs. Atata imi amintesc din el. Imi poate zice cineva mai exact cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Daca e vorba de acest film http://www.youtube.com/watch?v=m1IpRlg6DuM chiar asa se numeste, Beautiful-Frumoasa foc(2000). Insa mama ei adevarata era cea care participa la concursul de Miss America. Tipa din puscarie era prietena ei care ii crescuse fiica, fiindca nu poti candida la titlul de Miss America daca ai copil.

| vladkiid explică (pentru Raven):

Asta e! Multumesc. Dar nu sti unde pot sa-l vad online?

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Aici http://www.topfilmeonline.com/beautiful-2000-t1554.html dar n-are subtitrare in romana

| Snowclaw a răspuns:

In continuare:
mama fetitei este spanzurata