| Floricikpurpurie a întrebat:

Buna!
Care stie cum se numeste filmul nou care incepe in toamna pe ProTv in care sunt si cei din Pariu cu Viata?
Si pe ce data incepe?

2 răspunsuri:
| miruna11 a răspuns:

Imi dau seama ca iti place de Lala Band(Pariu cu Viata)...sa sti ca mie imi place!

Pai a zis in ziar ca este supriza numele serialului si a mai scris ca este si actori noi in serial.Nu se stie cand va incepe deoarece nici ei nu stiu.

Funda?

| Floricikpurpurie explică (pentru miruna11):

Am inteles ca incepe acum, in toamna, dar nu stiu exact pe ce data si in ce luna...si stiu deja ce actori noi sunt!