| ByByEly a întrebat:

Cum se numeste serialul care incepe din toamna si ii are protagonisti pe actori din pariu cu viata dau funda :*

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Da intr-adevar incepe si continuare lui Pariu cu viata si se numeste Pariul continua

3 răspunsuri:
| LarisaAndreea a răspuns:

Serialul care va incepe din toamna se numeste ''Ingeri pierduti'', dar protagonistii nu sunt actorii din Pariu cu viata. Protagonistii sunt Paul Diaconeasa si Madalina Anea alaturi de Diana Dumitrescu si Ioan Isaiu.
Mai multe detalii ai aici: http://www.acasatv.ro/......rdquo.html

| ByByEly explică (pentru LarisaAndreea):

Pai ala e pe acasa eu am zis pe pro tv

| Elena14Ely a răspuns:

O noua viata