| Veroniquest a întrebat:

Bunahappy
Care stiti/va-ti uitat, azi-noapte pe la ora 2, pe prima TV? Era un film cu un adolescent sau mai multithinking care se intorcea/u in timp si schimbau.lucruri,pana cand i-a gasit FBI-ul si si-au dat seama ca au facut o gaura neagra in pamant, iar mai apoi si-au dat seama ca au mai putin de 4 ore ca sa saleveze pamantul.big grin[pana acolo am vazut]
Care stiti cum se numeste filmul?[nu e porno.big grin desi era pe la 2 noaptea]
Fundaaa:X si vot

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Era cumva Minutemen?
http://www.cinemarx.ro/filme/Minutemen-Minutemen-397552.html
Baftă!

2 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

L-am vazut si eu pe disney channel odata...nu imi amintesc cum se cheamatongue

| ღწʛყოǻწღ a răspuns:

Pey a fost si pe disney channel cred...adolescentii erau 3 si aveau costume albe?