| TobyLikeBoy a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film care mi-a placut dar am uitat cum se numeste. Era vorba de niste persoane care au fost la o petrecere si dupa ceva timp a inceput eruptiile solare care au distrus planeta. Oameni care au facut fapte bune au fost absorbiti in rai iar ceilalti au ramas pe pamant ca sa supravietuiasca in case.Grupul de baieti care a supravietuit de la petrecere au facut fapte bune pe parcurs care I.a dus Iin rai. Tin sa precizez ca filmul era o comedie.

Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

This is the end se numeste. Si mie mi-a placut filmul. Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

THIS IS THE END si mie mi-a placut filmul. Vizionare placuta!

| Sn4k3 a răspuns:

Scuze ca am raspuns de 2 ori dar prima oara nu credeam ca mi-a pus raspunsul.