| Soare2435 a întrebat:

Cate episoade din "Fifty shades of Grey" sunt? Dupa primul episod, care este urmatorul? Adica continuarea?

2 răspunsuri:
| andipd a răspuns:

Bună! Filmul Fifty Shades of Grey este inspirată din cartea cu același nume scrisă de E. L. James. De altfel, cartea face parte dintr-o trilogie din care mai fac parte două cărți: "Fifty Shades Darker" și "Fifty Shades Freed". Filmul inspirat din cea de-a doua carte va apărea anul viitor de Ziua Îndrăgostiților. Cel mai probabil, ultimul ca apărea în 2018. Poți urmări aici trailerul celui de-al doilea film: https://www.youtube.com/watch?v=aV-_c21tFkc

| faramatania a răspuns:

Apărut:Fifty Shades Of Grey (2015)
Urmează:Fifty Shades Darker (10 feb. 2017) și Fifty Shades Freed (9 feb. 2018)