| xcc845 a întrebat:

Buna! Caut numele a doua seriale vechi, nu stiu sigur pe ce canale erau, posibil pe tvr2 sau tvr1 in jurul anilor 2000 probabil.
1. Primul era vorba despre un spital bantuit, unii dintre personaje sau doar unul singur era capabil sa vada fantomele.
2. Al doilea este un serial pentru adolescenti. Era o gasca formata din 2 baieti si o fata. Unul din baieti a gasit ceva care ii putea da puteri supranaturale si idei geniale. O alta fata blonda, care era rivala lor, voia sa fure acest lucru.
Stiu ca sunt putine informatii, dar asta e tot ce imi aduc aminte. Ma chinui de mult timp sa le gasesc.
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel de-al doilea seamana in opinia mea cu serialul Heroes, dar nu stiu daca asta e neaparat! Insa in serialul spus de mine sunt mult mai multe personaje cu superputeri.
https://www.imdb.com/title/tt0813715/

| xcc845 explică (pentru Simpatic):

Seamana, dar nu e, din pacate. cel descris de mine este mai vechi.
Si Heroes pare interesant.
Mersi de raspuns!

| Simpatic a răspuns (pentru xcc845):

Cu placere!