| Elena19988 a întrebat:

Caut un film horror si nu mai stiu cum se numeste! Va spun cate ceva despre el poate ma puteti ajuta, DAU FUNDA + VOT:*!
Despre film : e vorba despre o fata careia i'au murit parintii si traia cu psiholoaga ei. Fata nu vorbea, era in stare de soc de la moartea parintilor si de fiecare data cand era nelinistita avea o migie cu care se juca in maini. Au plecat amandoua cu masin "in vacanta" si raman blocate intr-o padure pentru ca pe timpul drumului vor lua un strain care nu vorbea deloc cu ele, in masina..Si mai tarziu el avea sa le faca viata un calvar. Imi mai aduc aminte ca psiholoaga va fi ucisa iar fata cand se trezeste nu o mai gaseste pe scaunul din fata. O gaseste in spate si inainte sa intoarca capul isi aude numele. Cand isi intoarce privirea psiholoaga a facut o fata de monstru la ea. ATAT IMI AMINTESC! multumesc anticipat:* FUNDA + VOT:*!

2 răspunsuri:
| Hasan_Geaninutza_1999 a răspuns:

Omg..si eu vreau sa aflu acest film..lam vazut demultishor la kanal d! si vreau tare sa aflu cum de fapt se numea dar nu stiu! si vad ca nimeni nu ti-a raspuns.

| Elena19988 explică (pentru Hasan_Geaninutza_1999):

Mai astept putin big grin E chiar un film super tare, si as vrea sa il revad.:X Imi aduc aminte cand a fost difuzat la kanal D!:*happy