| Elena_Alexandra_2000_YQ43 a întrebat:

Caut un film,nu stiu cum se numeşte. Ştiu doar ca era vorba despre niste baieti care răpesc fete de pe stradă si le violează, drogheaza apoi le vând unor arabi (cred ). In prim -plan este vorba despre o fata care e rapita iar fratele ei (presupun) o caută si in final cred ca o găseşte, nu mai ştiu.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred...
Trade (2007)
http://www.cinemarx.ro/filme/Trade-Trade-200959.html

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ar putea fi A Most Violent Year (2014)

| Uxellodunon a răspuns:

E cumva flmul "Taken"? numai ca nu e fratele, e tatal ei, jucat de Liam Neeson

| Elena_Alexandra_2000_YQ43 explică:

Nu,nu este ". Taken". Fata din filmul pe care il caut era răpită direct de pe strada si este luata ostatică impreuna cu o alta fata si încearcă sa scape dar nu reusesc si cei doi le vand unor arabi si cred ca acolo reusesc sa scape. Cred ca este un film putin mai vechi.