| timot3i01 a întrebat:

Caut un film, pe care l-am văzut acum ceva timp, dar nu reușesc sa îl găsesc. Va spun cam ce îmi aduc aminte și sper ca cineva ma va ajuta. Este despre o vrăjitoare tânără, care locuiește într-un conac, se îndrăgosteste de un băiat, mai apare și o scena cu un copac care este lovit de mai multe ori de fulger, semnul de la întrare în oraș ia foc când cei doi de săruta, în timpul unei reconstituiri a unei batalii din războiul de independenta american, tipul e omorât de alta vrăjitoare. Nu prea îmi aduc aminte exact. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Beautiful Creatures (2013)
https://www.imdb.com/title/tt1559547/

| timot3i01 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc, acesta este.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca sa intrebi pe grupul acesta de Facebook: https://www.facebook.com/groups/221656478022100/

| Meme10Memu a răspuns:

Il vei gasi. Nu se vor mai produce filme noi prea curand. Vor scoate de la naftalina si cel mai amarat film vechi ca sa aiba lumea la ce sa se uite si digi pe ce sa incaseze banii pe abonamente tv.

Apropo este profetit ca inainte de Armaghedon oamenii se vor uita la multe filme.

2 Timotei 4:4:"Şi îşi vor întoarce auzul de la adevăr şi se vor abate către basme."