| Biia_8541 a întrebat:

Ce credeti despre castigatorul de la ROMANII AU TALENT? Cine credeti voi ca trebuia sa castige? De care v-a placut cel ma mult? Eu il ador, il iubesc pe COSMIN AGACHE, eu zic ca el trebuia sa castige, nu TUTU ADRIAN, canta fain dar nu'mi placehappy

Răspuns Câştigător
| Ellena_7672 a răspuns:

Nici eu nu prea as fi vrut sa castige el.
Pe el il ajuta in mod deosebit poveste lui si aspectul fizic [ pentru ca mai sunt si unele care zic " mama ce sexy e! Hai sa il votam "]. Intr-adevar este si el talentat,dar nu la fel de talentat ca alti concurenti cum ar fi : Cosmin Agache, Dinu Valentin, Narcis Iustin Ianau sau Cristina si Alina. Nu juriul l-a ales ci noi, cei de acasa. Pana la urma noi nu mai avem ce sa facem. Asta e.

15 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Trebuia promovat si rap-ul,parerea mea,mi-a placut tutu,are talent,melodii compuse in jumate ora.mi se pare fantastic, de la cosmin, am apreciat ca a intrat cu dfc.atat

| ASASINIS a răspuns:

Si mie mi-a placut de cosmin agache sincer! iar adrian zau daca luam un microfon cantam mai bine ca ala! barem cum a venit inbracat cu sapca hiphop si in sacou! si tataie se imbraca mai bine! beat boxul lui cosmin agache a fost cel mai tare pe bune!

| DanDannn a răspuns:

Dupa parerea mea, trebuia sa castige cel mai bun! nu trebuie sa votezi cu mila, ca nu suntem la dansez pentru tine.Asta a fost doar parerea mea. Cosmin agache ar fi trebuit, chiar are talent cu beatboxul! si Narcis Iustin Ianau trebuia sa castige...insa telespectatorii au votat din mila.

| Filozoful a răspuns:

Adrian tutu,a meritat sa castige,deoarece,prin versurile sale spune adevarul,si ati vazut,ca majoritatea zic i love Romania,dar el a zis iubesc Romania, oricum, o sa ajunga Eminem al romaniei.

| XastamikaX a răspuns:

Cred ca Adrian Tutu a cantat bine, dar parca mai mult merita Valentin Dinu sau Narcis Iustin Ianau...sigur ca mi-a placut si de Cosmin Agache, dar si de restul si fiecare dintre cei 12 au un viitor in fata lor(unul nou acum)pentru ca toti sunt talentati.Dar fiecare e cu parerea lui.

| MrWrestleMania a răspuns:

Sigur esti de varsta lui de iti place de Cosmin Agache. Da, pustimea la votat pe Adrian Tutu, cei intre 16-29 ani. Acestia sunt cu rapul. Toti cei 12 finalisti meritau sa castige. Fiecare dintre ei va avea un viitor maret. Si oricum sunt acolo undeva...

| Monikoue a răspuns:

Romanii l-au votot pe Tutu pentru ca era vai de mama lui, ca sa zic. Cosmin Aghache chiar merita. Nu stiu ce e asa mare talent sa scrii niste versuri, care nu prea sunt adevarate ( gen "Romania m-a ajutat".), si rapperi nu au voce, ei vorbesc...cred ca au incurcat voturile cu cele de la Dansez pentru tine.

| Yoyoooo a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine.Si eu il ador pe Cosmin si consider ca ar fi trebuit sa castige, deoarece el a depus mai mult efort decat Adrian.
Si Adrian a fost bun, dar nu la fel de bun.
Si mi-a mai placut de Valentin Luca.
Cred ca dintre Cosmin si Valentin nuas putea alege pe unul singurr niciodata.Amandoi au fost favoritii mei.happy

| MikeyC a răspuns:

Da tutu adrian merita sa castige canta despre realitate acolo
Merita mult
TUTU adrian Rullez

| alexyszpysz a răspuns:

Parerea mea este ca tutu adrian are o voce superba si prin melodiile sale arata realitatea din Romania dar fiecare e liber s-a aiba un alt concurent preferat asta era doar parerea meabig grin

| Biia_8541 explică:

DANYELO:Stiu ca are o poveste trista dar uitate la copii care n'au unde sa doarma si ce mancalaughing

| De3 a răspuns:

Dupa parerea mea, indiferent despre ce a cantat adrian nu merita locul I.El a impresionat prin povstea sa trista(ca nu a avut parinti si etc). concursul se numeste "romanii au talent" si ar fi trebuit sa fie castigat de cineva cu adevarat talentat.nu pot sa neg ca nu are ceva special si el.dar eu sunt de parere ca Valentin Dinu este un adevat talent.aa si am uitat sa mentionez:melodiile de la preselectie si din finala ale lui adrian au fost bune.insa cea din finala.slabutza.

| Kiddu_8896 a răspuns:

Este adevarat ca tutu adrian a cantat frumos sh poate chiar meritha sa castige... dar nu e el cel cu talentu` cel mai mare... toti din finala au fost superi dar nu vina lor, ca romanii l`au votat pe tutu adrian!

| iura_1093 a răspuns:

Da eu sunt de acord e foarte bun...

| Danyelo a răspuns:

Eu zic ca a castigat pe merit deoarece are voce frumoasa si are si o poveste trista... Trebuie si el ajutat deoarece nu are parinti si na... Mie chiar imi place vocea lui! Nu stiu ce credeti voi dar mie unul sincer chiar imi place!