| SarcasticallyPunished a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatorul concursului Romanii Au Talent? A meritat Tutu sa castige? Daca nu, pe cine ati fi preferat? Eu i-am votat pe Narcis si pe Cosmin Agache. A, si, va rog frumos, fara agramati, pentru ca daca nu scrieti corect, n-aveti nicio sansa sa luati funda.

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

Eu scriu corect si sincer l-am votat pe Cosmin Agache!
Nu mi-a placut TUtu deloc!
totaal fals ceea ce a facut el acolo... ce pot sa zic. Nu-mi doresc neaparat funda de la tine dar am simtit nevoia... sa ma descarc si eu undeva happy

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jenny260198 a răspuns:

Buna! Eu ma bucur foarte mult ca a canstigat Adrian Tutu.Nu a mai fost nimeni ca el sa compuna singur melodiile sa-si aleaga un negativ si sa faca si miscare scenica.Eu l-am votat, si din prima oara de cand l-am vazut la preselectii inainte de as fii aflat ca nu are parintii(nu mi-a placut cum arata) mi-a placut mesajul pe care l-a transmis.El m-a facut mandra ca sunt romanca si ca orice este posibil.Are niste melodii superbe.Si fata cu parintii a fost un avantaj dar daca lui nu i se intamplau toate lucrurile nu putea sa compuna toate aceste melodii.Si el are ganduri bune si nu si-a luat lumea in cap asa cum a facut deja Narcis deja pupa publicul se simtea o mare stea.Mie mi-a placut de el si ii urez succes in continuare.PS: nu stiu de ce nimanui nu i-a placut de el.(Oricum se imbraca si arata super)...O zi buna!:*.tu ce crezi? funda?:*

| Bibuşca a răspuns:

An0nim ce? Nu merita Narcis sa castige? Cum asa? Rar gasesti voci asa de frumoase cum e a lui Narcis tie iti place muzica hip hop sau din astea nu muzica cum a cantat Narcis stii nici mie nu-mi plac melodiile acelea dar voci din astea gasesti foarte rare si el ar fi trebuit sa castige pentru ca a cantat minunat pe langa tutu

| maftei a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa castige el ci NARCIS,AGACHE, sau VALENTIN baiatul de la spalatorie.El a fost votat mai mult din mila ca asa nu cred ca a meritat, parerea mea

| ZuzZzulina a răspuns:

Ce mare talent avea Tutu Adrian!? Nici 7 de el nu fac cat Narcis :X! El nu a primit voturi pentru ca a fost bun, ci pentru ca li s-a facut telespectatorilor mila de el cand au auzit mesajul " Iubiti-va parintii ", dar Narcis merita din plin sa castige!

| Monoportocalioză a răspuns:

Hellau,eu consider ca Tutu a castigat pentru ca telespectatorii l`au votat pentru ca e orfan, eu sincer vroiam sa castige Cosmin, deoarece el a invatat sa face beatbox in fata unui calculator si asat da talent, ceau!

| Alexxxxxxx a răspuns:

Eu asi fi vrut sa castige Cosmin Agache

| mTk273 a răspuns:

Mie nu prea mi-a placut melodiile lui Tutu dar ma asteptam sa castige pentru ca prietenii si colegii mei numai melodiile lui ascultau. Eu as fi vrut sa castige Valentin Paun big grin, dar el nu a ajuns in finala. Iar din cei care au ajuns in finala as fi vrut sa castige Dinu Valentin.

| mTk273 a răspuns:

Cred si eu *maftei* dar e emisiune pentru Romanii au Talent nu pentru Romanii au Cazwinking

| Anonim1a a răspuns:

NARCIS E CEL MAI NASPA! scuze de expresie dar chiar oricine merita mai mult ca el sa castige! ORICINE!
cat despre tutu...imi place de el...melodiile ok dar dupa gradul de talent Cosmin Agache merita sa castige:X:X:X sau Dinu Valentinhappyhappyhappy

| Anonim1a a răspuns:

Bya eu am spus: Dupa gradul de talent merita sa castige Dinu Valentin sau Cosmin...I HATE NARCIS! e parerea mea si o spun tare!

| GicaSpatanu a răspuns:

Parerea mea este ca Tutu nu merita sa castige, l-as fi preferat pe Cosmin Agache (un talent rar tinand cont ca nimeni nu l-a invatat sa faca beatbox).Dar intr-o tara plina de manelisti si "patrioti" doar Tutu putea sa castige, mai ales ca era si orfan si majoritatea care l-au votat au votat cauza nu talentul(parerea me).

| Dashi a răspuns:

Eu as fi vrut sa castige trupa Ballance...sau cum se scrie. dar pentru mine nu conteaza atat de mult. eu nu primeam nimica.