| Stella17 a întrebat:

Buna ce film imi recomandati pentru sora si fratele meu gen barbie scooby doo dar sa nu imi dati barbie si scooby doo altele ok
dau funda cel mai frumos film

7 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Incearca filmele de la studio ghibli.

| dampel a răspuns:

Anastasia.E GENIAL!

| h3r a răspuns:

Rapunzel, mica sirena, viata cu louie, sirenele, ferma de animale, povestile lui Anderson( sunt mai multe), Simsala Grimm.

| XsooWhat a răspuns:

Oraselul lenes, tom si jerry, rapunzel, alice in tara minunilor, h2o

| diana327 a răspuns:

Incearca pe www.desenesianimeonline.info, la filme animatie, acolo gasesti toate filmele si desenele pe care le vrei! Sper ca te-am ajutat :) :).

| diana327 a răspuns:

Incearca pe www.desenesianimeonline.info, la filme animatie, acolo gasesti toate filmele si desenele pe care le vrei! Sper ca te-am ajutat :).

| Plugariu_Stefanica_1993 a răspuns:

Viata cu Lui
shrek
lilo and stich