| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme imi puteți recomanda(de văzut seara, as vrea ceva relaxant)
P. S. Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Https://www.cinemagia.ro/liste/filme-si-seriale-cu-adolescenti-14373/ îți alegi tu de aici ce e comedie, filme mai ușurele, sigur îți dai seama când citești rezumatu filmului
https://www.cinemagia.ro/liste/animatii-14421/
https://www.cinemagia.ro/liste/filme-si-seriale-de-comedie-14371/

11 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Filme de vazut seara? Hm...
Ce gen? laughing

| Voicu_Maria_1974 a răspuns (pentru aXy99):

Comedie sau de familie( ceva de văzut cu parintii)

| mudokins78 a răspuns:

Ame Agaru.

| laSoledad a răspuns:

Asa-i cand nu ai invatat destul stiintele naturii in liceu, ajungi sa-ti iei liber de la serviciu ca sa-ti pierzi timpul cu indobitocirea planetei... absurd.

Daca si tu, de la 13 ani, si altii de varsta ta, veti incepe sa credeti ca pamantul e plat, apoi chiar ne-am dus dreacu cu noua generatie.

| Sonia822 a răspuns:

Cauta pe Youtube documentare cu THE FLAT EARTH. Vei gasi mii de dovezi ca pamantul e plat, nasa nu exista si cum au mintit ei toata planeta. Eu am gasit un film (pentru inceput) de a trebuit sa-mi iau liber de la serviciu ca sa studiez subiectul happy

| Cduncfujndf a răspuns:

Relaxant? Cam ciudat, nu cred că găsești așa ceva. Te poți uita la un documentar sau la filme de dragoste ( After) spre exemplu.

| Voicu_Maria_1974 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

M am referit ca vreau un film relaxant, adică ceva sa nu ma tină in suspans sau sa ma sperie(gen filme horror)
Ceva film de comedie sau de familie (ceva de vizionat impreuna cu parintii mei)

| fanernest123 a răspuns:

The secret life of walter mitty

| Voicu_Maria_1974 a răspuns:

Stiti filme gen Marry Poppins? La asta m-am referit cand am spus,, relaxant".
Vreau ceva sa vad impreuna cu parintii mei, dar vad ca unii dintre voi ati interpretat gresit, din pacate!

| Aaale a răspuns:

Tuturor baietilor pe care i am iubit ii foarte fain

| Cduncfujndf a răspuns (pentru Aaale):

L-am văzut și eu, chiar e un film care merită văzut, dar nu e chiar relaxant, dar e interesant.