| Alexandra_Alex_1993 a întrebat:

Ce filme polițiste știți, aș vrea ceva gen Hawaii five -0.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Bashiix3 a răspuns:

Filme: serialele is mai misteaux.
Seriale: The Mentalist, Castle, Rizzoli & Isles, Taxi Brooklyn, etc.

| faramatania a răspuns:

Filme:Mea Culpa (2014),Not Safe For Work (2014),Bad Country (2014),Bullet (2014)
Seriale:Încearcă The Killing, True Detective, Fargo, Murder In The First

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beverly Hills Cop(1 2 3)

| masokista a răspuns:

Este un film super in care este vorba de o fata care este insarcinata vine rapita iar sora ei care e politista trebuie sa faca totul casa-si gaseasca sora si sa-si salveze nepotica! filmul se numeste planset in intuneric. funda