| lovefan a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele romantice? Imi puteti rercomanda unul, va rog? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| girl95 a răspuns:

Iti recomand sa vezi If Only, e absolut superb:X. In caz ca l-ai vazut poti incerca The Notebook sau Sweet November

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Remember me

| Adryana a răspuns:

Imi plac filmele romantice. Iti recomand "Letters to Juliet " si "When in Rome". Vizionare placuta si Craciun fericit!

| rainbowstrings a răspuns:

A walk to remember
If only
Sweet november
Remember me

| Danutsa_3595 a răspuns:

Boys over flowers
Se gaseste pe net cu subtritarewinking
Si tot asa este si
Playfull kiss

| SperanteSpulberate a răspuns:

Cel mai bun film romantic adica e si drama e TITANICUL il ador, niciodata nu m-am saturat sa ma uit, si totdeauna plang la sfarsit, sau mai este The Last Song si la sfarsitul acestei film am plans! Vizionalizare placuta!
Bafta si Craciun Fericit!

| AlexZalau a răspuns:

Nu imi plac, is prea siropoase, merge intr-un film un mozol doua, dar in alea tot e legat de mozolit si iti vine rau la un adica.iti recomand filmul 18 year old virgin happy