| manuelstone a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un router wireless compatibil cu Allview alldro speed eco+.Eu sunt din bacau.Imi puteti rercomanda unul bun si nu foarte costisitor. Apropo in bacau singurele magazine de electronice sunt altex si domo.ms anticipat

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Eu mi-am cumparat relativ recent un ASUS RT-N10E,cu pretul de 100 roni, sunt foarte multumita de el, prin in toata casa semnal destul de bun, chiar consider ca am facut o alegere buna la pretul asta