| rosad a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele Twilight?:X

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Slavic a răspuns:

Buna, imi place la nebunie pot spune ca sunt fan, am vazut toate thrillerele din new moon si astept sa apara la cinema pentru al viziona, Am citit si cartea new moon si acum zitesc zori de zi, si app pentru necunoscatori nu sunt 4 carti ci 5 cele patru pe care sunt sigura ca le cunoasteti plus ''soarele de la miezul noptii" este scris din perspectiva lui Edward, de abia astept sa vad toate filmele, te pup :* :X

| Romancutza a răspuns:

Super pot primi fundita te roglove struck mersikiss

| Kitty a răspuns:

Am vazut decat primul film si nu a fost intocmai cu asteptarile mele. Noroc ca am citit cartile inainte ca altfel nu intelegeam mare lucru din film.

| Domyno a răspuns:

Telenovele cu vampiri!
Bleah!

| Fvn a răspuns:

Ahahahaahhaahaharolling on the floor au stricat reputatia vampirilor sad
ma rog.pentru categoria de varsta 10-12 ani e perfect!

| Fvn a răspuns:

Mai Soso... tu ai mai vazut vreodata vampiri fatalai/gay/faggot/pussy cum rahat vrei tu sa le zici? Daca nu erau atatea pizdulici care sa fie =p~ dupa prostia asta, vampiri ramaneau VAMPIRI pentru numele lui dumnezeu [in care, la naiba, nu cred!]

| TabooR a răspuns:

Le ador dabea astept sa apara Twilight eclipse am vaz cele 2 episoade cele de acum de 10 orilaughing luna asta pe 25 apare si Twilight eclipse cred big grin ca in luna asta oricum daca te-ai uitat la Twilight ai gusturi bune bv:*

| Cromasston a răspuns:

Sunt super, dar cartile pe care le rezuma sunt mult mai complexe si frumoase.Eu am citit toate cartile, dar am vazut si cele 2 filme... dar, in general, filmele sunt foarte interesante, dar cartile le intrec cu mult.

| Anonoim a răspuns:

Sooper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geniale big grin:X. Abia astept sa apara si Twilight 3. Anul acesta apare in Octombrie parca.

| DianaAndra1 a răspuns:

O parere buna, in general.
acum e moda Twilight.cum a fost moda Harry Potter... :p
Sunt bune, intr-adevar.doar ca. eu nu cred in vampiri.
te pup.

| lolitagirl a răspuns:

Mi-au placut cele doua filme astept cu nerabare sa apara filmu` desi am citit cartile am auzit ca filmu` va fi mai mult un fel de Tenelovela.laughing desi nu cred pentru ca cartea te tine in suspans si este fromoasa big grinAbea astepta sa vad toate cele 4 filme. xD

| last_9432 a răspuns:

Sunt foarte interesante eu am citit si cartile si sunt chiar mai frumoase.As vrea sa vad si filmul de la Eclipse dar nu a aparut.sad
In rest nu pot spune decat ca sunt super frumoase:X

| rosad explică:

May FELIX, filmele aste nu-s pentru categoria 10-12 ani... daca nu-ti plac tie asta nu inseamna ca sunt pentru copii. cei care mai lasati raspunsuri spuneti si cati ani aveti ca sa vada FELIX ca nu-s filme de copii...

| Eℓℓa a răspuns:

Sunt foarte cool
Am citit si cartile...primul film mi s-a parut frumos
Dar luna noua nu mi-a placut!
Abia astept sa vad eclipse!:*

| tweetyy a răspuns:

E foarte romantic:Ximi place la nebunie:X astept cu nerabdare si a 3 parte care va aparea pe 30 iunieday dreaming