| ghostbusters a întrebat:

ce parere aveti despre filmul The Hunger Games (2012)? stiu ca a fost asta seara la protv, dar nu am vazut filmul.merita sa-l vad? as vrea o parere sincera.Multumesc!

7 răspunsuri:
| Sonnora a răspuns:

Salut chiar astazi l-am vizionat pe internet si ti-l recomand cu mare drag big grin e un film foarte bun nu iti spun nimic ca nu o sa iti fie interesant big grin si titlu spune tot tongue

| ghostbusters explică (pentru Sonnora):

Imi poti spune ce anume ti-a placut? eu am citit despre el si am vazut si trailer-ul, dar sunt in dubii.nu vreau sa ma ia somnul cand il vizionez

| Sonnora a răspuns (pentru ghostbusters):

Totul happy nu am stiut ca exista si carti filmul cred ca se ridica la nivelul cartilor happybig grin

| M25M a răspuns:

Daca nu ai citit cartile poti sa te uiti la el fara probleme. Multi se plang ca filmul nu s-a ridicat la nivelul cartilor, motiv pentru care si eu am fost in dubii ceva timp pana m-am decis sa ma uit si nu am fost dezamagit, filmul este chiar bun si abia astept partea a doua.
Jennifer Lawrence joaca foarte bine, actiunea este captivanta, iar lumea sf creata de autorul cartii ma intriga, este... interesanta.
Nu ai sa adormi la el te asigur.

| ghostbusters explică:

Multumesc tuturor!

| An0oNim0uS a răspuns:

Dap merita cu siguranta sa-l vezi, eu unul l-am vazut mai demult dar e chiar fain

| BVBArmyMember a răspuns:

E absolut genial! Cărţile sunt şi mai faine. Recomand cu drag. Am o prietenă care atunci când vorbeam eu de Hunger Games nu mă băga în seamă, iar acum e la a treia carte şi e OBSEDATĂ.laughing