| RebeccaJ a întrebat:

Ce părere aveţi despre filmul "The Hunger Games (2012)". Merită văzut?

Răspuns Câştigător
| 1000bodies a răspuns:

Cand am auzit prima data de el nu mi se parea cine stie ce, dar dupa ce l-am vazut la cinema am realizat ca este un film foarte foarte bun. Are de toate: actiune, aventura, drama, romance. Merita vazut si revazut! happy

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Dca ai apucat sa citesti cartile, probabil vei incerca un strop de dezamagire, cartile au nerv, scriitoarea nu are la dispozitie doar 2 ore, deci poate atinge tot. Filmul a trebuit sa renunte la fel de fel de scene, nu are cum sa te pregateasca si sa-ti explice mereu, cu toaaaate astea exista cateva motive pentru care ti-l recomand:
1) Mie imi place Jennifer Lawrence, o stiu din "Winter's Bone", joaca bine.
2)Al doilea motiv ar fi Woody Harrelson
3)Joaca si Lenny Kravitz. Eu chiar am fost interesata de ce s-a incurcat Lenny Kravitz, dorindu-si sa fie distribuit aici.

| RebeccaJ explică (pentru Leocerba):

Sincer nu am citit cartea sau cărţile. Am auzit de film şi eram curioasă happy

| vali1985 a răspuns:

Este foarte interesant si merita vazut.
Bafta!