| AlexxandraAa a întrebat:

Ce parere aveti despre noul trailer din Twilight saga-breaking dawn?

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Imi place foarte mult. De fapt imi place tot ce are legatura cu "Twilight", mai ales poze si trailere din filmele care nu au aparut. Deabia astept sa apara filmul. Nu mai vine odata 18 noiembrie?

| biancaalexe a răspuns:

Este Minunat! :X

| Deealovestpu a răspuns:

Absolu genial :X:X day dreaming Sigur ca filmul va intrece toate asteptarile day dreaming Tu ce parere ai despre trailer smug?

| AlexxandraAa explică (pentru Deealovestpu):

Superb:X abia astept sa inceapa...ce greu mai trece timpul...mai e o luna jumate si incepe twilight:X:X:X:*

| Deealovestpu a răspuns (pentru AlexxandraAa):

Ai dreptate... timpu asta x_x...esti din Bucuresti? happy

| AlexxandraAa explică (pentru Deealovestpu):

Nu...Sunt din Bacau!

| MsGringer a răspuns:

Wow.cand m-am uitat prima oara l-a el.m-a impresionat serios.A luat o intorsatura complicata dar tot odata interesanta.Sunt sigura ca este un film de exceptie.Ca toate partile de astfellove struck