| AnnonnyMa a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul SUPERNATURAL, dar despre colectia de carti SUPERNATURAL?
Voi ce seriale urmariti si ce carti cititi?

3 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Pai urmaresc : Suits,The vampire diaries, Pretty little liars, The Carrie diaries, 90210, The O.C, Game of thrones. Si acum cele terminate : One Tree Hill, Gossip girl si The secret circle.Cat despre Supranatural am auzit ca e un serial fain, cu baieti buni, alea alea si as vrea sa il incep ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un serial foarte bun cât şi colecţia de cărţi.
Eu mă uit la Anatomia lui Grey, citesc cărţi de anatomie, vreau să mă fac ceva asistentă, nu ştiu...
Te pup!

| Pisoiashh a răspuns:

Este un serial destul de bun! Pe mine ma pasioneaza genul asta de filme/seriale.Ma uit la Haunting, Dr House...Carti nu prea citeschappy! Te-am pupacit!