| emaopris a întrebat:

Ce părere aveti despre sfarsitul sezonului 5 de la Serialul The Blacklist? Am citit pe internet foarte multe teorii, cum ca impostorul ar fi de fapt mama lui Elisabeth Keen, altii spun ca ar fi fratele geamăn al adevaratului Reddington. Eu una sunt de parere si sper ca este Katarina Rostova, mama lui Elizabeth. As vrea sa stiu si parerile voastre. (Aș dori sa imi raspunda doar cei care stiu au vazut si au inteles serialul si stiu despre ce este vorba)

1 răspuns:
| Bobbye a răspuns:

Sincer sa iti spun, chiar nu pot sa-mi dau cu parerea cine ar fi impostorul. Daca in servieta sunt oasele adevaratului Raymond Reddington, atunci clar ca 'al nostru' Reddington din tot serialul este cineva apropiat familiei lui Elisabeth, dar chiar nu reusesc sa imi dau seama cine ar putea fi cu adevarat.