| Anonymus_4606 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre Nokia N97 mini si daca ar fi bine sa-l cumpar sau nu, pentru ca mie imi place destul de mult dar mi-as dori sa aud si parerile voastre. happy Merci!

Răspuns Câştigător
| queerkulture a răspuns:

Tie trebuie să-ți placă, doar tu o să-l folosești.
Dacă-ți convine mai mult tipul de telefon cu tastatură qwerty în loc de full touch screen, e foarte bine.

3 răspunsuri:
| SarpeAF a răspuns:

Eu am un N97 Mini si crede-ma ca e foarte bun ...fotografii excelente, memorie cat coprinde... laughing

| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Este un telefon destul de bun, isi face banii. Daca vrei sa ti-l iei parerea mea este ca e foarte bun. Daca nu ai o problema cu banii ai putea sa il iei pe cel normal nu mini, pentru ca este un pic mai bun

| Anonymus_4606 explică:

Merci mult! :*