| deiutaza45 a întrebat:

Buna ce serial va placut cel mai mult de pe acasatv?

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

In mod clar Rebelde. Ei vor fi mereu preferatii mei. Dar acum imi place foarte mult O mare de pasiune, Clase 406, Cealalta fata a Analiei si mi-a mai placut Fara sani nu exista paradis si Cameleonii. love struck

12 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Betty cea urata, grasuta mea frumoasa si rebelde:X imi aduc mainte de copilarieee:X

| Asdfasdefta a răspuns:

Regina.Aniela. Best :X

| Maddu a răspuns:

Imgerasul cu Daniela Aedo

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mi-a placut serialul ''iubire si onoare ''.

| timeea7 a răspuns:

Rebelde cel mai mult:X

dar au mai fost multe, ca de exemplu:Cameleonii, Ingerasii, Amy, fetita cu ghiozdanul albastrulove struck, Ciocolata cu piper, Fara sani nu exista Paradis, Gitanas,
Inger rebel, Ingerasul, Iubire cu chip rebel, Juramantul:X:X:X, La Tormenta
, Luna fermecata, Micutul Frijolito, Ratusca cea urata.si inca catevabig grinbig grinbig grin

| deiutaza45 explică:

Mie donna barbara valeria rebelde si predestinati

| alice_7857 a răspuns:

Marina

| lexy22 a răspuns:

Buna deiutaza45.
mie mi-a placut cel mai mult serialul: INGERASII. mi-a mai placut si ANIELA si REGINA.happy
funda?puppy dog eyes

| elena4ever a răspuns:

Mie mi-au placut aproape toate. Cele in limba portugheza ma cam enerveaza.

| Mădălina_8707 a răspuns:

Iubire cu chip rebel si Cameleonii.:-x

Tie?batting eyelashes

| maya_2794 a răspuns:

India caminho das indias :X:X

| david_1738 a răspuns:

Niciunu