| milenaa a întrebat:

ce seriale bune stiti,reomandati ceva, mersi

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

House M.D., Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Lie to me...

| faramatania a răspuns:

TVD,PLL,The Originals,Ravenswood,Gossip Girl,The O.C.,The Carrie Diaries,Arrow,Game Of Thrones,Merlin,Lost,The Walking Dead,True Blood,Hemlock Grove, Orphan Black, Continuum, Terra Nova, Legend Of The Seeker

| tudysteaua a răspuns:

Prison Break
Game of thrones
The walking dead
American horror story
Heroes
how not to live your life
two and a half men
dexter
V

| Aria1Devraux a răspuns:

The Originals, Preety Little Liars, Prison Break, The Vampire Diaries, NCIS :Ancheta Militara, NCIA: Los Angeles, CIA: Miami.