| dya33 a întrebat:

Ce seriale bune stiti?

3 răspunsuri:
| AugustinFiltru a răspuns:

Eu sincer mi-a placut foarte mult LOST
are un inceput super si un final la care nici nu te astepti
ti-l recomand
aaa si inca unul foarte bun este Knight Rider. in el este vorba despre o masina super moderna care vorbeste si face multe altele ti-l recomand si pe acesta
aaa si daca iti plac serialele Sf iti mai recomand The Vampire Diaries
Pls funda

| MissVamp a răspuns:

Printul,jumong,poza mea dde profil, eva luna pe acasa, inima nu respecta reguli kanal d, jurnalele vampirilor de pe www.vplay.com,desitnul regelui kanal d, suflete pereche kanal d...cam atat... fundita?

| MissVamp a răspuns:

Fara destinul in link...scz