| maryellen91 a întrebat:

ce seriale coreene istorice imi recomandati(in afara de cele de la tv ca le-am vazut, in stilul cum sunt iljimae, hong gil dong sau baek dong soo) sau filme cu arte martiale(cum erau cele cu jackie chan cand era tanar)
multumesc!

2 răspunsuri:
| david444 a răspuns:

Pai este un serial pe TVr1 numit taramul dintre vanturi dar e cam pe sfarsite, sper ca te-am ajutat

| Kankuzu a răspuns:

Vanatorii de Sclavi, Return OF Iljimae, Femeia Luptatoare etc... gasesti ep SerialeCoreene.org